Trening Uważności – Monika Kaleta

Kursy

8-tygodniowe kursy mindfulness (MBLC)

Joga dla umysłu

Daty najbliższego kursu sprawdzisz w kalendarzu.

Ciągły stres i zmęczenie sprawiają, że życie stało się trudne a każdy dzień wygląda tak samo? Często odczuwasz poddenerwowanie i napięcie, które odbija się negatywnie na twoim zdrowiu, relacjach i życiu zawodowym? Nawet kiedy masz czas na odpoczynek, nie możesz się tak naprawdę zrelaksować i wyciszyć? Czujesz, że w Twoim życiu czegoś ważnego brakuje, ale nie możesz zidentyfikować czego? Chcesz coś z tym zrobić, ale dotychczasowe metody dają słabe rezultaty?

Jeśli tak i naprawdę chcesz coś zmienić to zapraszam na kurs mindfulness, który może pomóc Ci:
  • skuteczniej radzić sobie z napięciem i stresem na gorąco, gdy coś się dzieje (apteczka pierwszej pomocy)
  • budować swoje zasoby na czasy trudności (dmuchać swoje koło ratunkowe)
  • lepiej spać, odpoczywać i relaksować się
  • poprawić zdolność do koncentracji i pamięć – łatwiej się myśli, gdy jest się spokojnym
  • w konstruktywny sposób odnosić się do swoich emocji – nie tłumić, nie wybuchać
  • nawiązać lepszy kontakt ze sobą i mieć większą klarowność co czujesz, co myślisz
  • poczuć większą satysfakcję z życia, odkryć niecodzienność w codzienności, zacząć dostrzegać i cieszyć się “zwykłymi” rzeczami
  • zdobyć wiedzę o funkcjonowaniu swojego układu nerwowego i lepiej zrozumieć nie tylko siebie, ale i swoich bliskich i tego niemiłego kolegę z pracy także 😉

Jeśli szukasz metod pomagających skuteczniej radzić sobie ze stresem życia codziennego, to nie możesz trafić lepiej niż na kurs uważności. Techniki proponowane w podejściu mindfulness pomogą Ci obniżyć ogólne napięcie psychofizyczne organizmu a przez to znacznie podnieść jakość życia i zwiększyć poziom pozytywnych emocji. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w medytacji lecz tylko motywację, żeby wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. W czasie treningu będziemy pracować z metodami takimi jak: medytacja, skanowanie ciała, uważny ruch, praktyka miłującej życzliwości i współczucia.

Kurs ma charakter szkoleniowy i jest przeznaczony dla szerokiej publiczności natomiast nie jest i nie może zastąpić profesjonalnej pomocy terapeutycznej. Jeśli przechodzisz obecnie ciężki okres proszę umów się ze mną na krótką konsultację, abyśmy razem mogli stwierdzić, czy to jest na pewno najlepszy czas dla Ciebie na rozpoczęcie kursu.

Struktura 8-tygodniowego kursu uważności MBLC:

Tydzień 1 – Co to jest Mindfulness i po co praktykować? Zacznij w miejscu, w którym jesteś
Tydzień 2 – Ciało jako miejsce bycia obecnym
Tydzień 3 – Wprowadzenie podpory uważności
Tydzień 4 – Praca z rozkojarzeniem
Tydzień 5 – Badanie strumienia myśli
Tydzień 6 – Postawa obserwatora
Tydzień 7 – Samoakceptacja
Tydzień 8 – Życie w oparciu o Mindfulness, Podsumowanie – Reszta życia

Inwestycja: Regularna cena to 850zł za cały kurs i jeden dodatkowy dzień praktyki w weekend po zakończeniu kursu oraz materiały i nagrania. Jednak:

  • Im wcześniej się zapiszesz, tym niższa będzie cena. Sprawdź ceny w kalendarzu.
  • Zniżki dla małżeństw, uczniów i emerytów od ceny regularnej.

Możliwość zapłacenia w ratach. Rezerwacja miejsca po uiszczeniu 200zł bezzwrotnej zaliczki. Jeśli bardzo chcesz wziąć udział w kursie, ale ta cena jest dla Ciebie za wysoka, to proszę napisz do mnie. Wystawiam fakturę na prośbę uczestnika kursu po zakończeniu szkolenia.

Jeśli masz pytania lub chcesz się zapisać napisz do mnie mindfulness.tychy@gmail.com lub zadzwoń 790 830 424.

Szczegóły konta bankowego do przelewu prześlę mailem. O rezerwacji miejsca decyduje przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty, której należy dokonać w całości najpóźniej na dzień przed rozpoczęciem kursu. Liczba miejsc jest ograniczona do 8. Gdyby się zdarzyło, że ktoś z przyczyn losowych nie będzie mógł wziąć udziału w kursie po dokonaniu zapłaty, jest możliwość przejścia na któryś z przyszłych kursów. Każdy student zobowiązuje się do regularnego przychodzenia na zajęcia – tylko regularna praktyka może przynieść efekty. Oczywiście pojedyncze nieobecności nie stanowią problemu – wiadomo życie! 🙂

Photo by Darius Bashar on Unsplash

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial