Trening Uważności – Monika Kaleta

O mnie

image(2)

Uwielbiam ciszę. Las to moja katedra. Zawsze tak było. W ciszy odnajduję wytchnienie, ładuję akumulatory i jestem u siebie. Uczę innych, jak wejść w tę ciszę i odnaleźć wewnętrzny spokój. Uczę tego wykorzystując narzędzia mindfulness, czyli ćwiczenia medytacyjne. Jestem za stara, żeby uwierzyć, że coś się stanie samo i bez przyczyny. Jestem zwolenniczką i praktyczką brania odpowiedzialności za swoje dobre samopoczucie i stan umysłu. Wiem, wiem, niepopularne 🙂 Medytuję codziennie i uważnie zmywam naczynia. Codziennie znajduję rzeczy, za które mogę być wdzięczna i wysyłam dobre życzenia osobom, które nadepnęły mi na odcisk 🙂

Zostałam wyszkolona przez Mindfulness Association z Wielkiej Brytanii do prowadzenia 8-tygodniowych kursów mindfulness w ich autorskim programie MBLC – Mindfulness Based Living Course (Życie Oparte na Zasadach Mindfulness) oraz CBLC – Compassion Based Living Course (Życie Oparte na Współczuciu). Pracuję pod superwizją jednej z nauczycielek z Mindfulness Association – Kathy White-Webster. Jako członek Mindfulness Association jestem zobowiązana do ciągłego doskonalenia się przez kursy, warsztaty, odosobnienia medytacyjne oraz superwizję – co jest czystą przyjemnością dla mnie!

Z wykształcenia jestem nauczycielką. Mam również kwalifikacje life coacha z Animas Centre for Coaching z Londynu. Praktykuję NVC (Komunikację bez przemocy według Marshala Rosenberga) i przez kilka lat uczestniczyłam regularnie w spotkaniach grupy NVC z certyfikowaną nauczycielką – Cath Burke. Ćwiczę chi gong i jogę, żeby rozruszać moje ciało rano przed medytacją.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial