Trening Uważności – Monika Kaleta

Wysoka wrażliwość – co to za cecha?

 

Mój pierwszy podcast na temat wysokiej wrażliwości i tego jak się przejawia w moim życiu. Usłyszysz o typowych cechach osób wysoko wrażliwych – być może sam/ sama się w nich rozpoznasz a może pomogą Ci lepiej zrozumieć kogoś z Twojego otoczenia.

————————————————————

Zapraszam na kursy przez internet, na miejscu w Tychach oraz do zapisania się na moją listę mailingową, jeśli chcesz dostawać informacje o przyszłych nagraniach, spotkaniach medytacyjnych i kursach, które organizuję.

8-tygodniowe kursy mindfulness

Kursy indywidualne jeden-na-jeden przez internet

Kalendarz wydarzeń w Tychach

Coaching przez internet

Facebook
RSS

4 odpowiedzi do artykułu “Wysoka wrażliwość – co to za cecha?

 1. Maria 63

  Witaj Moniko 🙂 Bardzo dziękuję za wiedzę na temat wysokiej wrażliwości. Nie wiem czy jestem w stu procentach taką osobą, ale od dziecka miałam inny odbiór rzeczywistości co powodowało, że mama upominała mnie, abym zachowywała się tak jak wszyscy. Wszystkie cechy które wymieniłaś niestety są moimi cechami i nie jest łatwo z tym żyć. Jednak to ukierunkowało mnie do szukania głębszej wiedzy na temat ludzi i świata, a to doprowadziło mnie do poznania subtelniejszych poziomów naszej rzeczywistości. Bardzo zaciekawił mnie Twój blog i tematy w nim opisane. O Twoim blogu i treningach dowiedziałam się na facebook z informacji ” Trening uważności” jaką udostępniła moja kuzynka Danusia. Pozdrawiam sedecznie i życzę powodzenia. Maria 🙂

  1. Monika Autor

   Droga Mario, cieszę się, że ten materiał był dla Ciebie przydatny. Jest dokładnie tak jak powiedziałaś – o niektórych z tych cech ja też mogę powiedzieć “no niestety” je u siebie zauważam, ale równocześnie mają jasną stronę. Pomagają dostrzec więcej, iść głębiej, szukać i poznawać – a to przecież są piękne i służące życiu zachowania.

   Odgrażam się ciągle, że nagram więcej i tak będzie, ale ponieważ ciągle szukam, i poznaję nowe tematy, jest możliwe, że kolejne słuchowisko będzie na inny temat niż WWO.

   Pozdrawiam serdecznie!

 2. Grzegorz

  Monika, dziękuję za ten materiał. Cieszę się że poruszasz temat WWO (HSP) – to krok do akceptacji tego daru, tej dość powszechnej cechy (zespołu cech) naszej osobowości. Osoby obdarzone tą cechą (ja nią jestem) potrzebują zrozumienia w świecie zewnętrzym ale zanim to nastąpi to trzeba WWO zaakceptować w sobie samemu, a to już może być trudne. Czekam na dalsze odcinki i pozdrawiam serdecznie.

  1. Monika Autor

   Witaj w klubie Grzegorzu:) Masz rację, akceptacja tej cechy w sobie to pierwszy krok – dałeś mi właśnie pomysł na jedno z nagrań. Dzięki za Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial