Wysoka wrażliwość – co to za cecha?

 

Mój pierwszy podcast na temat wysokiej wrażliwości i tego jak się przejawia w moim życiu. Usłyszysz o typowych cechach osób wysoko wrażliwych – być może sam/ sama się w nich rozpoznasz a może pomogą Ci lepiej zrozumieć kogoś z Twojego otoczenia.

————————————————————

Zapraszam na kursy przez internet, na miejscu w Tychach oraz do zapisania się na moją listę mailingową, jeśli chcesz dostawać informacje o przyszłych nagraniach, spotkaniach medytacyjnych i kursach, które organizuję.

8-tygodniowe kursy mindfulness

Kursy indywidualne jeden-na-jeden przez internet

Kalendarz wydarzeń w Tychach

Coaching przez internet

Facebook
RSS

2 odpowiedzi do artykułu “Wysoka wrażliwość – co to za cecha?

  1. Grzegorz

    Monika, dziękuję za ten materiał. Cieszę się że poruszasz temat WWO (HSP) – to krok do akceptacji tego daru, tej dość powszechnej cechy (zespołu cech) naszej osobowości. Osoby obdarzone tą cechą (ja nią jestem) potrzebują zrozumienia w świecie zewnętrzym ale zanim to nastąpi to trzeba WWO zaakceptować w sobie samemu, a to już może być trudne. Czekam na dalsze odcinki i pozdrawiam serdecznie.

    1. Monika Autor

      Witaj w klubie Grzegorzu:) Masz rację, akceptacja tej cechy w sobie to pierwszy krok – dałeś mi właśnie pomysł na jedno z nagrań. Dzięki za Twój komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial